sarbare
این شرکت در سال 1379  فعالیت خود را در پروژه های نفت و گاز و پتروشیمی و تجهیزات مرتبط به آن آغاز نموده است  تا در راستای ارتقای کیفیت در صنایع کشور گام بر دارد.
شرکت الکترو پرتو تنش با سال ها تجربه و و بهره گیری از کادری مجرب و تجهیزات روز و برخورداری از کوره های تنش گیری قابل انتقال برقی و گازوییلی وگازی و کوره ثابت در محل کارگاه و بیش از چندین کانال دستگاه تمام اتوماتیک و دهها دستگاه تنش زدایی با اجرای عملیات حرارتی بر روی برج های تفکیک پالایش مواد و بر روی لوله ها با قطرهای مختلف از کوچکترین سایز تا 64 اینچ و ضخامت 10 میلیمتر تا 85 میلیمتر به یاری خداوند متعال در پروژه های مختلف در اقصی نقاط ایران عزیزمان با بهترین کیفیت و کمیت توانسته که پیشینه درخشانی از خود ارایه نماید. شرکت الکترو پرتو تنش آمادگی خود را جهت هرگونه مشاوره و اجرای عملیات حرارتی بر روی هر نوع سازه فلزی با هر اندازه، ابعاد با هر ضخامت و هر شکلی با ساخت کوره های موقت در محل اعلام می دارد. امید این را داریم که دست های پرتوان جوانان ایران زمین و تخصص و تجهیزات این شرکت همانطور که تا امروز توانسته در آینده نیز با همکاری شما هموطن فهیم بتواند چرخ صنعت را به حرکت در آورد.

s44

خط مش شرکت

هدف اصلی شرکت الکترو پرتو تنش، رضایت مشتریان و بهبود مستمر در راستای توسعه صنعتی کشور و نظام مدیریت آن بر اساس استانداردهای جهانی قرار داده شده است.هدف اصلی شرکت از اجرا تثبیت و تداوم این خط مشی عبارتند از:
* اعتماد سازی و جلب اطمینان مشتریان
* انجام به موقعه تعهدات (سر لوحه فعالیت شرکت)
* ارتقای سطح آگاهی دانش و مهارت فنی کارکنان
* تلاش در جهت شناسایی عوامل موثر بر کیفیت اجرای کار بهبود مستمر، نظام کیفیت
* افزایش ظرفیت بالقوه شرکت برای دستیابی به بهترین موقعیت صنعت
* همکاری با صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و نیروگاهی به عنوان مجموعه توانمند صنعتی کشور

تماس با ما

09122011029 (زندیه)
09125363314 (رضایی)
09125188658 ( عبدالهی)

ایمیل: info@eptanesh.com

تنش زدایی

شرکت الکتــــــرو

                  پرتــــــــــو تـــــــــنش

اجرای عملیات حرارتی بر روی هر نوع سازه فلزی با هر اندازه، ابعاد با هر ضخامت و هر شکلی با ساخت کوره های موقت 

 

درباره ما

 شرکت الکترو پرتوتنش با سالها تجربه و بهره گیری از کادری مجرب و تجهیزات روز و برخورداری از کوره های تنشگیری قابل انتقال و ثابت برقی و گازوئیلی و گازی و بیش از چندین کانال دستگاه تمام اتوماتیک و دهها دستگاه تنشزدایی با اجرای عملیات حرارتی بر روی برجهای تفکیک پالایش مواد و بر روی لوله ها با قطرهای مختلف از... ادامه مطلب

تماس با ما

09122011029   (زندیه)
09125363314   (رضایی)
09125188658   ( عبدالهی)

ایمیل:eptanesh2@gmail.com